PRODEJ A MONTÁŽ PLYNOVÝCH KOTLŮ
INSPEKTOR NEMOVITOSTÍ OSTRAVA s.r.o.

 
Objednejte si konzultaci s technikem pomocí e-mailu či kontaktního formuláře. Poradíme vám s výběrem plynového kotle nebo navrhneme kompletní řešení pro vytápění domu. Zabýváme se prodejem, montáží a servisem plynových kondenzačních kotlů Beretta.

V nabídce máme také dotované plynové kotle od výrobců Viadrus, Kovarson a Brötje. Prostředky na nový plynový kotel můžete získat z kotlíkové dotace.

Naše plynové kotle zajišťují teplo v bytech, rodinných domech či firmách v Ostravě, Frýdku-Místku, Třinci, Karviné, Havířově, Českém Těšíně, Opavě, Bohumíně, Hlučíně, Krnově, Jeseníku, Novém Jičíně, Frenštátě pod Radhoštěm, Rožnově atd.

 
 

Jaké jsou benefity plynových kondenzačních kotlů?

 
 
Kondenzační kotle mohou dosáhnout účinnosti až 108%. Plynový kotel dále využívá odpadní spaliny, které kondenzují v sekundárním výměníku a částí tepla ohřejí topnou vodu, tímto procesem získá plynový kotel až 11% účinnost navíc. Díky tomu jsou kotle i velmi úsporné a ušetříte až 20 % nákladů vůči starému plynovému kotli.
 

Další výhody

 
  • investice do nového kotle se vám vrátí během 4-5 let
  • jednoduché a intuitivní ovládání
  • tichý a automatický provoz
  • vyšší bezpečnost
  • regulace výkonu zdroje
  • lze kombinovat s dalšími typy topných soustav (radiátory, podlahové topení)
 
 
 
 
 
 
 

Záruční a pozáruční servis

 
Dle výrobce je záruční doba na plynové kotle zpravidla 2-7 let. V případě poruchy či reklamace, provedeme opravu plynového kotle na místě, případně provedeme výměnu spotřebiče. Náhradní díly plynových kotlů, adaptérů, kolena, trubky a komíny máme v dostatečném množství skladem.

Provádíme pravidelné revize plynový spotřebičů a kontrolu úniku plynu dle vyhl. 85/78 Sb. ČÚBP. Po kontrole plynového kotle Vám vystavíme protokol o provedené údržbě.